Itinerer: KronikaRajdow.pl » Rajdowa giełda » Giełda » Sprzedam » Mitsubishi Lancer Evolution V 1998 (SPRZEDANY!)

Sprzedam » Mitsubishi Lancer Evolution V 1998 (SPRZEDANY!)

Wednesday, 03 January 2018 10:44

Mitsubishi Lancer Evo V sprowadzone do Polski z Japonii i profesjonalnie przełożone u Tomka Hołodego na oryginalnej przekładni kupionej w 4Turbo. Zachowane w oryginalnej specyfikacji. Jedno z najładniejszych Evo w Polsce!

Odbudowane od podstaw bez oszczędzania na niczym. Podłoga wydrapana do zera, naprawiona i zakonserwowana. Wszystkie profile zamknięte oraz wnęki zalane woskiem. Całkowita regeneracja układu hamulcowego. W zawieszeniu wszystkie elementy gumowe zastąpione pouliretanowymi. Nowa turbosprężarka (4Turbo), nowy rozrząd z pompą wody. Nowe paski. Nowe cewki, kable zapłonowe oraz świece. Nowa chłodnica oraz termostat. Zregenerowany rozrusznik oraz alternator. Nowy olej w silniku oraz dyfrze i skrzyni. Nowe osłony termiczne oraz zbiorniczek wyrównawczy. Wszystkie blaszki oddane do ocynkowania. Auto w pełnej specyfikacji LHD. Nowe lampy, lusterka oraz przełączniki szyb (4Turbo). Koła Volk Racing. Sprawna klimatyzacja. Auto w całkowicie w oryginalnym lakierze, zarejestrowane na krótkim vinie. W dowodzie rejestracyjnym figuruje jako Mitsubishi Lancer Evolution V.

 

 Mitsubishi Lancer Evolution V

 

Rocznik: 1998
Przebieg: 219 500 km
Pojemność: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: manualna
Rodzaj napędu: AWD - na cztery koła
Moc: 320 KM
 

 

 

Cena: 88 900 PLN

 

 

Telefon: +48 664 768 919
Miejscowość: Kraków


 

 

 

 

Legendarny włoski samochód, który zasłynął dzięki licznym sukcesom w rajdach samochodowych. Prezentowana Lancia Fulvia Coupe pochodzi z 1971 roku i jest modelem drugiej generacji włoskiego klasyka. Sprowadzony do Polski, w pełni sprawny i opłacony. Stan kolekcjonerski Fulvii pozwala na rejestrację jako auto zabytkowe.