Itinerer: KronikaRajdow.pl » Interviews » Aktualności » 7 urodziny KronikaRajdow.pl!

7 urodziny KronikaRajdow.pl!

Aktualności Tuesday, 04 September 2018 09:59

KronikaRajdow.pl | Historia rajdów w obiektywie - obchodzi swoje siódme urodziny! Siódmy rok docieramy do historycznych fotografii rajdowych, niejednokrotnie nigdy wcześniej nie publikowanych. Przypominamy fascynującą historię fabrycznego działu sportu OBRSO. Wspieramy cykl Motul HRSMP i wystartowaliśmy z Pucharem Legend KronikaRajdow.pl


Drodzy Czytelnicy. Siódmy wspólny rok za nami i blisko 7700 fanów na facebooku. Szczęśliwa siódemka zaowocowała zupełnie nowym projektem. Od kilku lat mamy przyjemność współpracować z Magazynem Classicauto, który od dziesięciu lat organizuje Classicauto Cup - Największy w Polsce Puchar dla Samochodów Klasycznych. Z pasji i naszych doświadczeń powstał Puchar Legend KronikaRajdow.pl rozgrywany w ramach Classicauto Cup!


Puchar skierowany jest dla byłych Mistrzów sportu, kierowców rajdowych i wyścigowych osiągających swoje sukcesy minimum 15 lat temu.
Cztery z pięciu rund zaplanowanych w tym sezonie zostały rozegrane na: Torze Modlin (15.04), Torze Bednary (1.06), Moto Park Ułęż (22.07)
oraz Torze FCA Tychy (2.09). Po wielu latach dawni koledzy spotkali się i wystartowali w naszych zawodach m.in.: Tomasz Szostak, Andrzej Wodziński, Andrzej Kleina, Wojciech Bazarnik, Piotr Zaleski, Ryszard Plucha, Jan Biegoń.


Przed nami ostatnia w tym sezonie runda, która odbędzie się 7 października na Torze Modlin pod Warszawą Wspólnie z organizatorem myślimy
już o przyszłym sezonie i wierzymy, że nasz projekt Pucharu Legend będzie jeszcze ciekawszy.


 

fot. Jakub Żołędowski - Puchar Legend KronikaRajdow.pl 2018


Kolejny wspólny rok to nowe odkrycia fotograficzne. Zaskakujące historyczne fotografie, które do nas przysyłacie, a my publikujemy je na stronie.
To zdjęcia nigdy wcześniej nie publikowane, które przeleżały gdzieś w szufladzie czy na strychu czterdzieści lat. Dziękuję Wam za tych wspaniałych siedem lat i bardzo gorąco wszystkich zapraszam:


www.kronikarajdow.pl
www.facebook.com/KronikaRajdow/


Jakub Żołędowski
Redaktor naczelny KronikaRajdow.pl