Itinerer: KronikaRajdow.pl » Interviews » Aktualności » Colin w Audi Quattro na Rallylegend!

Colin w Audi Quattro na Rallylegend!

Aktualności Monday, 16 October 2017 12:42
Colin w Audi Quattro na Rallylegend! fot. Jakub Żołędowski

W tegorocznej 15 edycji RallyLegend 2017 rozgrywanej w dniach 19-22 października w San Marino wystartuje jedyna Polska załoga! Jakub „Colin” Brzeziński i Michał Jucewicz w B-Grupowym Audi Quattro z zespołu GO+CARS ATLAS WARD!

Wielkie Święto Rajdowych Legend - w tych słowach można określić wyjątkowe wydarzenie sportowe - 15 RallyLegend 2017! Tegoroczna edycja poświęcona jest wspaniałemu kierowcy rajdowemu Colinowi McRae. W 2012 roku w Rallylegend wystartował Piotr Zalewski w FSO Polonez 2000 Grupa IV. Po pięciu latach, drugą w historii załogą zgłoszoną do tego prestiżowego rajdu jest  Jakub „Colin” Brzeziński i Michał Jucewicz w Audi Quattro Grupy B z zespołu GO+CARS ATLAS WARD!


KronikaRajdow.pl
- otrzymała oficjalną akredytację prasową RallyLegend i nasz współpracownik i członek zespołu GO+CARS ATLAS WARD będzie towarzyszył załodze podczas 15 edycji RallyLegend 2017!


„Pomysł startu w RallyLegend pojawił się dawno temu, gdy powstawało nasze Audi Quattro. Obserwując proces budowy, jego rozmach, budżet i serducho, które włożył Racerent od razu zaświtało mi San Marino. Proces naszego zgłoszenia trwał ponad pół roku. To jest impreza dla wyjątkowych aut. Może trochę pomógł nam Stig Blomqvist, który na rajdzie w Pradze oglądał nasze Audi Quattro i był pod sporym wrażeniem. Oczywiście wykorzystałem ten fakt i wspomniałem o tym wydarzeniu organizatorowi Rallylegend. Co prawda, Stigowi nie do końca pasowały nazwiska na błotnikach, bo jeździmy w oklejeniu Waltera Rohla.
 

Colin w Audi Quattro na Rallylegend!

Fot. Jakub Żołędowski - Rallye Praha Revival 2017


Mamy nadzieję spotkać się z niemiecką legendą i zebrać autograf na maskę naszego Quattro. W San Marino chcielibyśmy też spotkać innych wielkich kierowców rajdowych. To jedyne miejsce na ziemi, gdzie w jednym czasie będzie 15 Mistrzów Świata! Klimat będzie niesamowity. Parę dni temu na liście zgłoszeń doszedł jeszcze Neuville wiec na miejscu będzie dwóch panów, z których jeden zostanie tegorocznym Mistrzem Świata. Tym niemniej jest nam miło, że nasze zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie i jako jedyni będziemy mogli reprezentować barwy bialo-czerwone na tak legendarnym rajdzie!

Colin w Audi Quattro na Rallylegend!

Fot. Jakub Żołędowski - Rallye Praha Revival 2017


Jedziemy w klasie Legend Stars. Nie ma pomiaru czasu tylko show. Jest to klasa dla najbardziej dopieszczonych rajdówek, które można postawić w muzeum. Zresztą część samochodów właśnie na co dzień stoi w muzeach. My liczymy na świetną zabawę. Chcemy pokazać cały zespół GO+CARS ATLAS WARD z jak najlepszej strony i cieszyć kibiców widowiskową jazda.”

Colin w Audi Quattro na Rallylegend!

Fot. Jakub Żołędowski - Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2017