Itinerer: KronikaRajdow.pl » Interviews » Aktualności » 6 urodziny KronikaRajdow.pl!

6 urodziny KronikaRajdow.pl!

Aktualności Sunday, 03 September 2017 15:28

KronikaRajdow.pl | Historia rajdów w obiektywie - obchodzi swoje szóste urodziny! Już szósty rok docieramy do historycznych fotografii rajdowych, niejednokrotnie nigdy wcześniej nie publikowanych, odkrywamy i przypominamy fascynującą historię fabrycznego działu sportu OBRSO oraz promujemy aktualne wydarzenia z kręgu Rajdowych Legend.

Drodzy Czytelnicy. Kolejny wspólny rok za nami, ale z wielu powodów być może najciekawszy. Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, którego jesteśmy oficjalnym partnerem zadebiutowały w tym sezonie. Liczba startujących historycznych rajdówek rośnie po każdym rajdzie jak grzyby po deszczu. W najbliższej czwartej eliminacji HRSMP - 51. Rajd Dolnośląski lista startowa liczy aż 38 historycznych załóg - to historyczny wynik! O tym wszystkim możecie poczytać w naszej nowej zakładce HRSMP na stronie oraz w codziennych newsach na facebooku.


Kolejny wspólny rok okazał się również najciekawszy pod względem odkryć historycznych fotografii rajdowych. Po trzydziestu, czterdziestu latach odnajdują się wspaniałe zdjęcia, niejednokrotnie nigdy wcześniej nie publikowane. Czekały gdzieś w szafie wiele lat na ten dzień. Wielu z Was Drodzy Czytelnicy zechciało się podzielić swoimi odkryciami i przysłało do nas zeskanowane historyczne fotografie, które ochoczo publikujemy. Dziękujemy serdecznie, bo dzięki Wam wspólnie tworzymy największą bibliotekę historycznych fotografii rajdowych.

 

Z okazji 6 urodzin KronikaRajdow.pl przygotowaliśmy dla Was nowy dział Rajdowa giełda!
- na której prezentujemy do sprzedania unikalne historyczne samochody rajdowe, youngtimery oraz samochody historyczne o charakterze sportowym i rajdowym.

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie: www.kronikarajdow.pl/index.php/pl/rajdowa-gielda

Jakub Żołędowski

Redaktor naczelny KronikaRajdow.pl
 

 

Rajdowa Giełda


Jeżeli chciałbyś dodać własne auto do Rajdowej giełdy napisz do nas: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it