Itinerer: KronikaRajdow.pl » Interviews » Aktualności » 4 urodziny KronikaRajdow.pl!

4 urodziny KronikaRajdow.pl!

Aktualności Friday, 04 September 2015 09:22

KronikaRajdow.pl | Historia rajdów w obiektywie - obchodzi dziś swoje czwarte urodziny! Niezmiennie czwarty rok staramy się docierać do historycznych fotografii rajdowych, odkrywać i przypominać fascynującą historię OBRSO oraz promować aktualne wydarzenia z kręgu Rajdowych Legend.


„Drodzy Czytelnicy. Po blisko 25 latach od zamknięcia fabrycznego działu FSO Sport / OBRSO mity i legendy na jego temat nie milkną! Wciąż z ciemności piwnic i garaży szczęśliwie wyłaniają się zakurzone artefakty. W ostatnim roku mieliśmy okazję publikować jako pierwsi zdjęcia odnalezionych halogenów Marka Variselli, podwójnych gaźników Webera z kolektorami oraz wyczynową, włoską  skrzynia biegów Colotii, na której startował Marian Bublewicz i Janusz Szerla! Dotarliśmy też do archiwalnych fotografii z OBRSO nigdy wcześniej nie publikowanych. Codziennie najciekawsze z tych zdjęć z komentarzem publikujemy w naszej galerii na Facebooku - facebook.com/KronikaRajdow.


Bardzo gorąco wszystkich zapraszam do galerii na facebooku. Nawet tych, którzy nie mają tam swojego konta. To medium jest ogólnodostępne, interaktywne z czytelnikami i pozwala codziennie w przystępnej formie obserwować wybrane fotografie z opisami”.

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na:
www.KronikaRajdow.pl / facebook.com/KronikaRajdow

 

Jakub Żołędowski
Redaktor naczelny KronikaRajdow.pl

 

4-urodziny-kronikarajdow pl-KRGaleria najpopularniejszych fotografii historycznych na facebook.com/KronikaRajdow 2014-2015

 

 

W czwartym roku działalności Kroniki Rajdów współpracowaliśmy z naszym partnerem Magazynem Classicauto. Tradycyjnie już publikowaliśmy materiały z Rajdu Barbórka Legend oraz Rallye Praha Revival - autorstwa Jakuba Żołędowskiego.


4-urodziny-kronikarajdow pl-100

100 numer - Magazyn Classicauto (01/2015)
Rajd Barbórka Legend 2014


4-urodziny-kronikarajdow pl-105

105 numer - Magazyn Classicauto (06/2015)
V Rallye Praha Revival 2015