Itinerer: KronikaRajdow.pl

8 urodziny KronikaRajdow.pl!

Aktualności Wednesday, 04 September 2019 09:05

KronikaRajdow.pl | Historia rajdów w obiektywie - obchodzi swoje ósme urodziny! Niezmiennie docieramy do historycznych fotografii rajdowych, niejednokrotnie nigdy wcześniej nie publikowanych. Przypominamy historię Polskich rajdów samochodowych, szczególnie fabrycznego działu sportu OBRSO oraz wspieramy współczesne projekty rajdowych replik. Drugi sezon rozgrywamy markowy Puchar Legend KronikaRajdow.pl.

Drodzy Czytelnicy. Od ośmiu lat staramy się przybliżać ciekawe fotografie i materiały na temat fascynującej historii sportu samochodowego. Doskonałym medium i dopełnieniem naszego portalu, jest nasza strona www.facebook.com/KronikaRajdow, gdzie niemal codziennie publikujemy opisane zdjęcia.


Z każdym rokiem nasza facebookowa strona cieszy się coraz większym zainteresowaniem i powiększa o blisko tysiąc nowych fanów. Dziś w ósme urodziny Kroniki Rajdów liczy blisko 9000 fanów. Dziękujemy, że jesteście z nami! To Wy współtworzycie nasze zbiory i to właśnie dzięki Wam KronikaRajdow.pl staje się coraz ciekawsza. Niezmiernie cieszą nas wszystkie komentarze oraz prowadzone dyskusje pod zamieszczonymi zdjęciami. Chcemy aby KronikaRajdow.pl była również miejscem, gdzie można porozmawiać i wymieniać opinie. Dziękujemy również za wszystkie przesłane wiadomości, materiały oraz zdjęcia niejednokrotnie nigdy wcześniej nie publikowane. Na naszym facebookowym profilu jest już ponad 1500 fotografii.


Chętnie też zawsze piszemy o nowych projektach rajdowych replik. Z każdym rokiem powstaje coraz więcej ciekawych samochodów, czego najlepszym przykładem jest pierwsza replika Polskiego Fiata 125p GTJ, Stratopoloneza czy też projekt „Polskie Porsche”.


Jeśli w Waszej szufladzie znajdą się stare, rajdowe zdjęcia albo wiecie o jakimś ciekawym projekcie to napiszcie do nas. Dziękujemy za tych wspaniałych osiem lat i bardzo gorąco zachęcamy do współpracy. Serdecznie zapraszamy na nasze strony:


www.kronikarajdow.pl
www.facebook.com/KronikaRajdow/


Jakub Żołędowski
Redaktor naczelny KronikaRajdow.pl

 

Galeria wybranych fotografii 2018-2019