Itinerer: KronikaRajdow.pl » Rally Legend Team Poland
poniedziałek, 23 grudnia 2013 11:16

Rally Legend Team Poland po Barbórce

Podsumowaniem pierwszego roku istnienia zespołu Rally Legend Team Poland był start w 51 Rajd Barbórka Legend 2013. Załoga historycznego Fiata 125p Rafał Winiarski / Wiktor Matuszewski wygrała Puchar FSO. Zespół Rajdowych Legend reprezentowało pięć załóg.

Dział: Aktualności
czwartek, 05 grudnia 2013 14:49

Rally Legend Team Poland na Barbórce!

Podsumowaniem pierwszego roku istnienia zespołu Rally Legend Team Poland będzie start w 51 Rajdzie Barbórka - Legend 2013. Pięć załóg reprezentuje zespół Rajdowych Legend.

Dział: Aktualności
czwartek, 31 października 2013 13:59

Podsumowanie 47 Rajdu Żubrów

Zgodnie z zasadą, trzykrotny mistrz Europy, Sobiesław Zasada po raz trzynasty i siódmy z rzędu wygrał imprezę zorganizowaną przez Automobilklub Krakowski - 47 Międzynarodowy Rajd Żubrów. W tym roku z planowanych trzynastu odcinków specjalnych rajdu, rozegrano zaledwie osiem o łącznej długości siedmiu kilometrów - co pozostawia pewien niedosyt tradycji sportowych.

Dział: Aktualności
środa, 09 października 2013 10:42

Rally Legend Team Poland po Rajdzie 1001 Jezior

Pięć załóg zespołu Rally Legend Team Poland wystąpiło w pierwszym Rajdzie 1001 Jezior - Rajdowe Legendy na Warmii. Tomasz Ciecierzyński, zwycięzca Rajdu Kormoran po blisko trzydziestu latach ponownie w FSO Polonez 2000 wystartował w rajdzie na Warmii. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej została załoga zespołu Rally Legend Team Poland - Adam Dowgird / Ala Gnatowska zwyciężając jednocześnie w klasie markowej FSO.

Dział: Aktualności
czwartek, 08 sierpnia 2013 09:45

Polacy w legendarnym Rallye Wartburg!

W dniach 9-11 sierpnia odbędzie się 54 Rallye Wartburg 2013. Polskie załogi wielokrotnie startowały w Niemieckiej Republice Demokratycznej. W tym roku na specjalne zaproszenie organizatora w legendarnym Rallye Wartburg wystartuje Adam Dowgird na FSO Polonez 2000  Rally - kierowca KronikaRajdow.pl / Rally Legend Team Poland.

Dział: Aktualności

Od 21 czerwca jest już w sprzedaży piąty numer miesięcznika MotorSport | magazyn sportów motorowych! To nowy ogólnopolski miesięcznik o tematyce sportów motorowych, w którym publikujemy swoje felietony w rubryce Kronika Rajdów.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 17 czerwca 2013 11:47

Rally Legend Team Poland po III Kryterium „FELA”

15 czerwca odbyła się trzecia edycja Kryterium „FELA” pamięci Władysława Paszkowskiego organizowana przez Automobilklub Polski. W imprezie z sukcesami wystartowali kierowcy zespołu Rally Legend Team Poland.

Dział: Aktualności

Na specjalne zaproszenie Organizatora do Rzeszowa przyjechał zespół Rally Legend Team Poland. Andrzej Jaroszewicz i Tomasz Ciecierzyński, dokonali uroczystej prezentacji repliki FSO Polonez 2000 Walter Wolf - Pawła Hoffmana. Po raz pierwszy w historii spotkały się trzy wyczynowe Polonezy Grupy IV i Grupy B. Wspólnie wystartowały w V Rajd Nocy Muzeów w Rzeszowie.

Dział: Aktualności

Po udanym debiutanckim starcie w III Rallye Praha Revival 2013 w Republice Czeskiej, załogi zespołu Rally Legend Team Poland ponownie wystartuję, tym razem w Polsce w V Rajdzie Nocy Muzeów w Rzeszowie.

Dział: Aktualności

Od 26 kwietnia jest już w sprzedaży trzeci numer miesięcznika MotorSport | magazyn sportów motorowych! To nowy ogólnopolski miesięcznik o tematyce sportów motorowych, w którym publikujemy swoje felietony w rubryce Kronika Rajdów.

Dział: Aktualności
Strona 1 z 3