Itinerer: KronikaRajdow.pl

Mirosław Bar potrzebuje naszej pomocy!

Aktualności wtorek, 14 stycznia 2014 10:15

Kolorowe fotografie rajdowe Mirosława Bara publikowane na Kronice Rajdów doskonale oddają atmosferę rajdów z tamtych lat. Wielki pasjonat i aktywny działacz motorsportu od dawna zmaga się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Możemy pomóc przekazując 1% swojego podatku do czego gorąco zachęcamy!

Mirosław Bar jest wielkim miłośnikiem motorsportu. Od 1978 roku zaczął jeździć na rajdy. Rok później został sędzią rajdowym. Od blisko 30 lat organizował i współorganizował rajdy i wyścigi samochodowe. Był inicjatorem, założycielem i prezesem stowarzyszenia samochodowego Auto-Sport-Klub. Stale wyjeżdżał jako obserwator na rajdy i wyścigi.

Kolorowa fotografia analogowa fascynowała Mirosława Bara. W połowie lat osiemdziesiątych połączył swoje dwie pasje. Fotografię i motorsport. Dzięki temu na kolorowych kliszach uchwycił atmosferę rajdów i wyścigów z tamtych lat. Na Kronice Rajdów publikowaliśmy wybrane zdjęcia Mirosława Bara oraz galerie:

Rajd Krakowski 1986

Rajd Krakowski 1986

 

Rajd Polski 1990

Rajd Polski 1990

 

Mirosław Bar zmaga się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Od połowy 2010 roku i czasu ostatniego porażenia i czterokończynowego paraliżu nie wyjeżdża na rajdy. Każdego dnia walczy o powrót do zdrowia. Możemy pomóc przekazując 1% swojego podatku wpisując w formularzu PIT numer:


KRS 0000020967
z dopiskiem Mirosław Bar


Mirosław Bar - by wrócić do działania
www.miroslawbar.pl